Loading...
Kamenosochárstvo 2017-06-02T13:13:19+00:00

Kamenosochárstvo

Spoločnosť RIGSTAV spol, s.r.o. vznikla v roku 2008 transformáciou firmy Kamenárstvo  Vladímr. Rigo , ktorá pôsobila od svojho založenia v r. 1988 v rodine s kamenárskou tradíciou kde bola spokojnosť zákazníka vždy na prvom mieste.
Pôvodne bola firma zameraná len na cintorínsku architektúru a až neskôr sa je pôsobnosť  rozšírila  aj o výrobu interiérových a exteriérových doplnkov. Okrem iného sú to kuchynské či kúpeľňové dosky, fasádne obklady, dlažby, parapety, obklady krbov, schody  a mnohé ďalšie výrobky podľa požiadaviek zákazníka.
Postupom času, sme sa chceli viac priblížiť k svojim zákazníkom a byť dostupnejší pre verejnosť.
Z toho dôvodu sa spoločnosť transformovala a presťahovala do administratívnej budovy cintorína na Kamennej ceste v Trnave kde dnes sídlime. V týchto priestoroch, Vám náš profesionálne skúsený personál poradí a poskytne tie najlepšie služby a produkty, ktoré dokážu byť realizované.

Značnú dôležitosť prikladáme komunikácii so zákazníkom, hlavne pri výbere materiálu kedy je potrebné poradiť a zosúladiť predstavy zákazníka s technickými a estetickými vlastnosťami materiálu. Výsledkom tejto komunikácie je bezchybná realizácia danej zákazky a spokojnosť zákazníka. Klientom garantujeme profesionálny a individuálny prístup.  Poradenský servis a cenovú kalkuláciu pripravíme úplne zadarmo. Radi s vami budeme konzultovať vaše želania a možnosti. Spokojnosť klienta je pre nás prvoradým cieľom a preto sú aj naše ceny prijateľné pre všetkých. Pre svoju výrobu využívame tuzemské aj zahraničné zdroje prírodných materiálov, ako je žula, mramor a pieskovec, ale aj výrobky z umelého kameňa terazzo. Prírodný kameň je po stáročia nenahraditeľný pre svoju dlhovekosť a trvalú krásu.  Najvhodnejším materiálom pre vonkajšie cintorínske doplnky je žula, ktorá je odolná voči pôsobeniu poveternostných vplyvov a dobre sa udržiava. Materiál výrobkov si môžete vybrať z nášho vzorkovníka tak, aby vhodne dopĺňal Váš pomník. Žula v sebe skrýva okrem vynikajúcich funkčných vlastností tiež veľmi osobité a ničím nenahraditeľné čaro. Uspokojí najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú spojenie kvality, elegancie, nadčasovosti a originality.
Žula je vysoko tvrdá, nepoškrabateľná, kyselinovzdorná a vydrží veľmi vysoké teploty. Jej využitie ponúka nepreberné množstvo variantov farebnosti a spracovania a my vám vždy dodáme výrobky prvotriednej kvality. K pomníkom patria rôzne doplnky, ktoré predávame samostatne alebo ako súčasť celého pomníku. Z bežných doplnkov si môžete vybrať z veľkého množstva a od rôznych výrobcov. Naša firma ponúka cintorínske doplnky v širokom sortimente tvarov, farieb a materiálov. Môžete si vybrať samostatné lampáše, vázy, plastiky ,kríže aj ucelené cintorínske komplety, ktoré sú zladené podľa použitých materiálov.
Naše kamenárstvo si dovoľuje využívať krásu prírodného kameňa, ktorý dodá elegantný a luxusný vzhľad každému interiéru. Využiť môžeme zároveň žulu a mramor. Dôležité sú vlastnosti prírodného kameňa: odolnosť proti oteru a škvrnám, hladký a lesknúci sa povrch možno ľahko udržať v čistote. V neposlednom rade vykonávame nápisy na pomníky, zlatenie, striebrenie , opravy a rekonštrukcie  pomníkov či hrobov.  Naša firma ponúka garanciu kvality – Kvalita kameňa a výrobkov je na prvom mieste v poskytovaní našich služieb,

profesionálna montáž – dlhoročné skúsenosti a dodržiavanie postupov zaručujú kvalitu montáže, Individuálny prístup – každý projekt je pre nás výnimočný, tak ako zákazník pre ktorého je určený, poradenstvo– Obráťte sa na nás, spolu nájdeme to najvhodnejšie riešenie pre Váš projekt.